GRIMME United Kingdom

Technik serwisu / monter serwisowy w GRIMME Polska (m/f/d)

Twoje zadania jako Technik serwisu / monter serwisowy:

  • Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych przy naszych maszynach rolniczych u klienta w zakresie mechaniki, hydrauliki i części elektronicznych
  • Pierwsze uruchomienie naszych nowych maszyn rolniczych u klienta
  • Współpraca podczas prezentacji polowych wspólnie z naszymi partnerami handlowymi
  • Wsparcie naszych partnerów serwisowych w trudnych kwestiach serwisowych

U kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

  • Wykształcenie w zawodzie mechanik maszyn rolniczych lub podobne, mile widziane doskonalenie zawodowe w zawodzie technika
  • Doświadczenie w wykonywaniu usług serwisowych w terenie
  • Dobra znajomość w zakresie układów elektrycznych i hydraulicznych pojazdów oraz silników Diesla oraz wspomaganych komputerowo systemów diagnostycznych
  • Zorientowanie na usługi serwisowe, a także zaangażowanie i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w idealnym wypadku języka niemieckiego

Po intensywnym szkoleniu w zakresie parametrów technicznych naszych maszyn, przejmiesz wykonywanie prac u naszych polskich klientów i partnerów serwisowych.

Czy jesteś zainteresowany / zainteresowana? Czekamy na Twój list motywacyjny i CV w języku angielskim bądź niemieckim z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy. Dokumenty prześlij drogą elektroniczną na nasz portal aplikacyjny na stronie www.grimme.com lub bewerbung@grimme.de. Pytania prosimy kierować do: Antje Moller Tel.: +49 5491 666 2895.

Beschäftigungsverhältnis: Vollzeit

Wöchentliche Arbeitszeit: 40

Bereich: Aftersales

Ort: Polen

Stellenangebot drucken

Dank der freien und eigenverantwortlichen Arbeitsweise werden einem viele Möglichkeiten geboten sich stetig weiterzuentwickeln und seine Ideen in die vielen interessanten Projekte einzubringen. (M.Lutterbey)

Ihr Ansprechpartner

Antje Moller

+49 5491 666-2895